Preču izlase

Mūsu piedāvājumā ir daudz dažādu prezentreklāmas materiālu jeb suvenīru ar apdruku. Pie PRO-BALTIC var pasūtīt gan standarta suvenīrus no katalogiem (apģērbus, pildspalvas, lietussargus, krūzītes, atstarotājus ar logo un daudz ko citu), gan oriģinālās un individuāli ražotas korporatīvas dāvanas, tai skaitā Ziemassvētku un Līgo dāvanas, kā arī saldumus un dāvanas ar alkoholu.

Drukātie un online katalogi

Preču katalogi ir pieejami PRO-BALTIC klientiem gan drukātajā veidā, gan online. Drukātos katalogus Jūs varat saņemt bezmaksas. Katalogu kolekcija tiek atjaunota divreiz gadā – ziemas beigās un rudens sākumā, lai Jums vienmēr ir iespēja pasūtīt aktuālākos un modernākos suvenīrus. Ja Jums ir vēlme apskatīt preču piedāvājumu uzreiz ar cenām, aicinām izmantot arī e-veikala iespējas.

Akcijas un jaunumi

Lai klientiem būtu iespēja pasūtīt aktuālas preces par izdevīgāku cenu, PRO-BALTIC aktīvi izstrādā akciju piedāvājumus. Mēs nekad mākslīgi nepalielināsim cenas pirms akcijas, visi izpārdošanas piedāvājumi ir balstīti uz reālas atlaides no standarta cenas. Vairākums akciju tiek saskaņots pa tiešo ar preču ražotāju, lai mūsu klientiem ir garantija, ka cena tiešām ir zemākā tirgū.

Līgo un Ziemassvētku dāvanas

Latvijas uzņēmumu starpā PRO-BALTIC ir slavens ar īpaši plašu pašražoto Līgo un Ziemassvētku dāvanu piedāvājumu, iespējams, lielāko visās Baltijas valstīs. Katrs dāvanu komplekts tiek rūpīgi izstrādāts atbilstoši tirgus tendencēm un pasūtītāju pieprasījumam. Visas dāvanas var pielāgot atbilstoši konkrētā klienta vēlmēm. Mēs sadarbojamies ar simtiem pārtikas un dzērienu ražotājiem, tāpēc varam piemeklēt gardā komplekta sastāvu jebkuram budžetam. PRO-BALTIC ir savas pārtikas fasēšanas telpas, vienmēr tīras un aprīkotas atbilstoši visām PVD prasībām.

Nosūtiet mums cenu pieprasījumu