Krūzes ar logo

Piedāvājam dažādu krāsu, formu un materiālu krūzes ar ko iesākt savu dienu! Pirksi šodien, izbaudīsi katru dienu! Kvalitāte, estētika un funkcionalitāte. Esam atlasījuši krūzes kuras dizains nenoveco. Jo katram mums ir sava mīļākā krūzīte. Vairākums PRO-BALTIC krūzes ir paredzētas mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā.

Keramikas krūzes ar druku
Vieglumu un vasaras sajūtu Jums atnesīs šī gaišās krāsas krūze ar spilgtām, košām glazūram krūzes iekšpusē. Matētā baltā keramikas krūzīte būs izcila reklāma mazam, lielam, krāsainam vai gravētam vēstījumam vai Jūsu uzņēmuma logo. Tilpums 300 ml. Iespējama arī kastīte.
Keramikas krūzes ar logo
Kad gribas ko neierastu, tad rekomendējam šīs košās krūzītes ar dažādu krāsu glazūrām krūzes iekšā. Pieskaņotas krāsas logo radīs iespaidu, ka krūzīte gatavota īpaši Jums. Iespējams arī gravējums, ko iekrāsos krūzes iekšējās glazūras krāsā! Maiga, matēta melna ārpuse un ērtas formas rokturis. Tilpums 300 ml. Keramika. Iespējama arī kastīte.
Maiga un liela porcelāna krūzīte. Īpaši mīksta un matēta krūzes ārpuse, kas vedinās to nelaist ārā no rokām un baudīt dzērienu. Košas, sulīgas un arī neikdienišķas krāsas liks pamanīt šo krūzīti ikviena rokās vai uz galda! Iepakota baltā kastītē. Tilpums 450 ml. Iespējama dekoldruka līdz pat 4 krāsām.
Krūzes ar logo
Porcelāna krūzes drukai
Krūzīte neparastas formas cienītājiem. Īpaši liela tilpuma garai tējas pauzei. Iegarena forma. Baltais porcelāns izcels jebkuru no 7 drukas iespējām un Jūsu logo izskatīsies īpaši košs. Iespējama apkārtdruka, druka uz osiņas, druka iekšpusē vai zem krūzītes. Iespējama sudraba un zelta krāsas druka, kas krūzīti padarīs vēl karaliskāku. Iespējama arī kastīte.
Krūzes ar logo druku
Vienkāršība un elegance ir vārdi,kas saistās ar šīm krāsainajām keramikas krūzītēm. Balta iekšpuse ar košu glancētu krūzītes ārpusi, kas radīs piepildījumu ikvienai gaumei. Tilpums 370 ml. Iespējama dekoldruka līdz 4 krāsām. Krūzīte iepakota baltā kartona kastītē.
Dizains un forma, kas iet līdzi laikiem un paaudzēm. Keramikas krūzīte ar 360 ml tilpumu. Druka iespējama uz krūzītes,osiņas, krūzītes iekšpušē un pat zem tās. Iespējama dekoldruka līdz pat 4 krāsām.
Krūzes drukai

Nosūtiet mums cenu pieprasījumu