Piedāvājam sertificētu darba apģērbu un to druku, t.s atstarojošās vestes. Dažādi izmēri un krāsas. Uzņēmuma logo iespējams kā vienas krāsas ,tā arī daudzkrāsu druka. Iespējama arī atstarojoša logo druka.
Arvien vairāk nozaru pārstāvju izvēlas izšuvumu, kā individualitātes un ekskluzivitātes elementu. Katrs mūsu izstrādātais dizains ir radīts katram klientam individuāli. Tehnikas, materiālu un citu funkciju izvēle tiek veikta kopā ar klientu, kā rezultātā tiek panākta savstarpēja sapratne un apmierinātība ar gala rezultātu. Izmantotajiem materiāliem ir liela nozīme, tāpēc tie tiek atlasīti atbilstoši katra klienta vēlmēm un prasībām.
Austas birkas ar klienta logo. Šī tehnika tiek izmantotas zīmola identifikācijai vai produkta rotājumam, un tiek piešūti pie apģērba no iekšējās puses. Austās birkas ir lielisks veids izcelt produkcijas izcilību un izveidot produkta apdrukas daudzveidību.
Drukas iespējas apvienot arī vienā mākslas darbā. Sietspiedes un transfērdrukas iespējams radīt savu unikālu dizainu kreklam, džemperim vai citam tekstilam. Izcila iespēja jauno mākslinieku un dizaineru izstrādājumu izcelšanai un parādīšanu pasaulei.
Virsjakām labākais apdrukas veids ir izšuvums,kas kalpos kā spilgts elements jakai. Noturība izšuvumam ir mūzīga. Tā, atšķirībā no apdrukas, nevar ne nomazgāties, ne atlīmēties, ne saplaisāt.
Īpašu smalku detaļu drukai izmantosim Transfērdruku, kas ir smalka sietspiedes druka, kas ļauj uz reljefa vai atstarojošas virsmas uzdrukāt smalku zīmējumu. Nodrukāsim jebkura materiāla virsjaku, džemperi vai kreklu Jūsu pasākumam vai ikdienas lietošanai.

Nosūtiet mums cenu pieprasījumu