Ūdens pudeles ar logo

Piedāvājam ūdens pudeles ar apdruku, gravējumu vai sublimācijas druku. Stilīgas un kvalitatīvas ikviena gaumei, vecumam un prasībām. Piemērotas sportam, pārgājienam vai ikdienišķai lietošanai. Materiālu daudzveidība – nerūsējošā tērauda, plastmasas vai stikla. Drošai lietošanai saskarē ar pārtiku. Personalizēsim ikvienu pudeli ar Jūsu logo, saukli vai vēlējumu ikdienai!

Ūdens pudele ar druku
Košas, skaistas un videi drošas ūdens pudeles ar aukliņu ērtai nešanai. Nesatur BRA vielas. Iespējama apkārtdruka un gravējums uz vāciņa. Tikai mazgāšanai ar rokām. Tilpums 500 ml.
Ūdens pudele ar klienta logo
Lietojiet atkārtoti izmantojamu izturīgo pudeli no Impact Collection. Impact dubultsienas vakuuma pudele ir lieliski piemērota lietošanai visas dienas garumā. Izgatavots no izturīga nerūsējošā tērauda. Ar minimālistisku, bet stilīgu dizainu Jūs atstāsiet iespaidu jebkur! Dzērienu uztur 5 stundas karstu vai 15 stundas aukstu. Gravējums. Tilpums 500ml. BPA nesaturoša.
Ūdens pudeles ar personalizāciju
Nerūsējoša tērauda ūdens pudeles ar gaumīgu bambusa vāciņu un cilpiņu. Matētas, košas krāsas. Iespējams gravējums uz korķīša un pudeles. Baltā pudele piemērota sublimācijas drukai. Droša pret šķidruma izlīšanu, nav paredzēta mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā. Tilpums 500 ml.
Ūdens pudeles ar logo
Plastmasas pudele ar šo triecienizturīgo Tritan materiālu. Ar neparastu dizainu un matētu korpusu, kas ir ne tikai ērti lietojama, bet arī skaista. Sadalītā korpusa dizains atvieglo tā tīrīšanu un ir lieliski piemērots, ja vēlaties pudelē pievienot ledus gabaliņus. Piestiprināta siksna, lai to varētu ērti pārvadāt. Digitālā druka. Ietilpība 600ml. Bez BPA.
Ūdens pudeles ar druku
Dubulto sienu ūdens pudeles, kas paredzētas kā siltam tā aukstam dzērienam. Maigas, matētas krāsas un ergonomiska forma, kas ļauj to ērti turēt. Droša pret šķidruma izlīšanu. Iepakota dāvanu kastītē. Paredzēta mazgāšanai ar rokām. Tilpums 500 ml. Personalizācija gravējums.
Ūdens pudele ar klienta logo
Alumīnija ūdens pudeles, kas paredzētas digitālai drukai, kā arī apkārtdrukai, lai realizētu krāsainas un košas idejas. Iespējams arī gravējums. Droša pret šķidruma izlīšanu ar karabīni, lai to piestiprinātu garākos pārgājienos pie jostas vai somas. 400 ml tilpums.
Ūdens pudeles ar logo
Alumīnija ūdens pudeles, kas paredzētas sublimācijas drukai, lai realizētu krāsainas un košas idejas. Droša pret šķidruma izlīšanu ar karabīni, lai to piestiprinātu garākos pārgājienos pie jostas vai somas. Tilpums 400 ml.
Ūdens pudeles ar logo
Nerūsējoša tērauda ūdens pudeles ar gaumīgu bambusa vāciņu un cilpiņu. Iespējams gravējums uz korķīša. Baltā pudele piemērota sublimācijas drukai. Košu ideju radīšanai. Droša pret šķidruma izlīšanu, nav paredzēta mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā. Tilpums 500 ml.

Nosūtiet mums cenu pieprasījumu