Lietussargi ar logo druku

SIA “PRO-BALTIC” padarīs ikvienu lietaino dienu krāsainu. Spējam piedāvāt daudz dažādu krāsu, izmēru, arī formas lietussargus. Ar dažādām drukas tehnikām padarīsim Jūsu logo pamanāmu un lieliska reklāma būs kā lietainās, tā saulainās dienās. Mūsu drukas darbnīca realizēs visdullākās idejas un sapņus. Piedāvājam arī individuāla dizaina vainaga druku, kas atkal būs neierastāka, bet košāka reklāma Jūsu uzņēmumam vai pasākumam. Gaidīsim un realizēsim Jūsu idejas un pasūtījumus ar individuālu pieeju. Izstrādāsim ideju, izgatavosim paraugu, lai tas mūs aizvestu pie vēlamā rezultāta.

Lietussargi ar logo
Vai tas ir iespējams? Iespējams ar vēja izturīgu, automātisku lietussargu un mīkstu rokturi patīkamai turēšanai. Tas izturēs visstiprākās vēja brāzmas un lietussgāzes. Lietussarga vainags izgatavots no 190 T pongee poliestera. Lietussargam Velcro aizdare. Diametrs 103 cm.
Nebaidies no lietainām dienām, padari tās košas ar spilgtas krāsas lietussargu. Automātiski atveras,ar skaistu koka kātu un dažādu krāsu pieejamību. Lietussarga vainags izgatavots no 190 T pongee poliestera. Diametrs 104 cm.
Lietussargi drukai

Nosūtiet mums cenu pieprasījumu